Doç. Dr. Süleyman Bozkurt
Bariatrik ve metabolik cerrahi

1965 yılında İstanbul’da doğdu. Özel Saint-Joseph Fransız Erkek Lisesi’nden 1984’de mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden 1991 yılında mezun oldu.

Karamürsel Devlet Hastanesi’nde bir yıl mecburi hizmet yaptım. Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimimi 1992-1997 yılları arasında SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniğinde tamamladıktan sonra 1997-2010 yılları arasında aynı hastanede Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.

Amerika Birleşik Devletleri Philadelphia’da Thomas Jefferson Universitesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ve Hannhamen Universitesi Kalp Damar Cerrahisi Kalp Transplantasyonu Bölümü’nde çalıştı. 39’ü yurtiçi, 31’i yurtdışı toplam 70 bilimsel makale yazdı. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında basılmış/yayınlanmış 84 bilimsel bildirisi bulunmaktır.

2014 yılında Üniversiteler arası kurul sınavında başarılı olarak Genel Cerrahi Doçent’lik ünvanı aldı.

Obezite ve Metabolik Cerrahi, Laparoskopik Cerrahi ile yakından ilgilenmekte.

Dyt. Serpil Bozkurt Doğanay
bariatrik beslenme uzmanı

1974 Niğde’de doğdu. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu.

Nişantaşı Nutra Slim’de çalışma hayatına başlayarak sonrasında çeşitli Zayıflama Merkezleri ve Özel Polikliniklerde deneyimlerini pekiştirdi.
Özellikle obezite, diyabet, kalp-damar sağlığı, hipertansiyon, zayıflık, bariatrik cerrahi, onkoloji , gebelik, besin duyarlılık, gastrointestinal sistem, romatoloji, karbonhidrat sayımı ve sporcu beslenmesi üzerine yoğunlaştı.

Kişiye özel; sağlık, iş ve yaşam koşullarına göre belirlenmiş beslenme planları hazırlamakta ve düzenli takipler yapmaktadır.

Multidisipliner Obezite Tedavisi, Bariatrik Cerrrahi, Karbonhidrat Sayımı ve Sporcu Beslenmesi üzerine Özel Eğitim almıştır.